top of page
277684758_350998603723168_3331497201700654730_n.jpg

MEDYCYNA ESTETYCZNA

 

 

REDUKCJA ZMARSZCZEK

- toksyna botulinowa

- kwas hialuronowy

- nici liftingujące PDO

 

NAWILŻANIE I UJĘDRNIANIE SKÓRY

- mezoterapia i biorewitalizacja 

- redukcja cellulitu

 

MODELOWANIE TWARZY

- wolumetria

- powiększanie ust

 

 

PEELINGI LEKARSKIE

Peelingi chemiczne stosowane w medycynie oparte są na różnych, wysoko stężonych kwasach - kwasie migdałowym, glikolowym, salicylowym, cytrynowym i innych składnikach o działaniu złuszczającym i wybielającym. W zależności od stężenia działajacego kwasu, można uzyskać efekt powierzchownego lub głębokiego złuszczenia. Efektem tego jest m.in. rozjaśniona skóra i spłycone zmarszczki. Peeling pobudza procesy odnowy w skórze - inicjuje syntezę kolagenu i elastyny.

Prowadzi to do przebudowy głębiej położonych warstw skóry właściwej, wzrostu produkcji kolagenu, elastyny i glikozamin, co daje efekt bardziej sprężystej, napiętej skóry. Zwykle wykonanie peelingu wiąże się z efektem złuszczania naskórka - może on być prawie niewidoczny (np. po peelingu migdałowym) lub nieco bardziej intensywny (np. po peelingu glikolowym lub pirogronowym). Aby uzyskać optymalny efekt peelingu, zaleca się przeprowadzenie serii 4-5 zabiegów w odstępach 2-3 tygodni, a następnie powtarzać je co 2-3 miesiące, w celu podtrzymania efektów

 

 

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Usuwanie miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej metodą intralipoterapii przy zastosowaniu preparatu Aqualyx, to obecnie jedyna skuteczna niechirurgiczna alternatywa dla zabiegów liposukcji.

Aqualyx jest jedynym zarejestrowanym na świecie preparatem do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. Zawarty w preparacie deoksycholan sodu ma działanie powodujące uszkodzenie błony komórki tłuszczowej i usunięcie jej z organizmu.

Najlepsze efekty osiągane są u pacjentów z lekką nadwagą lub z wagą prawidłową, u których doszło do miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej w takich miejscach jak brzuch, biodra, bryczesy, wewnętrzna strona kolan i które nie ulegają redukcji pomimo ćwiczeń i diety.

 

 

PROGRAM ŻYWIENIOWY LEAP

Program Żywieniowy LEAP (Lifestyle Eating and Performance) to nie kolejna "dieta-cud", po zakończeniu której można powrócić do swoich dawnych nawyków żywieniowych. To zmiana stylu odżywiania, a jej wyjątkowość polega na tym, że jest indywidualnie dopasowana do każdego pacjenta w oparciu o wynik testu wykonanego z jego własnej krwi. Program żywieniowy LEAP przeznaczony jest dla osób, u których występują dolegliwości typu:

 • nadwaga, wahania wagi ciała, w tym trudności w utrzymaniu prawidłowej wagi pomimo stosowanych "diet",

 • migreny i bóle głowy

 • chroniczne zmęczenie

 • apatia

 • trudności w koncentracji

 • bezsenność i zaburzenia snu

 • zespół jelita nadwrażliwego

 • niespecyficzne bóle brzucha, "przelewania", uczucie pełności pomimo zjedzenia niewielkiej ilości pokarmu

 • zgaga

 • wykwity skórne

 • przewlekły katar, uczucie "zatkania nosa"

 • i wiele innych problemów zdrowotnych. 

 

Takie dolegliwości często mogą być wynikiem reakcji immunologicznej na składniki zawarte w spożywanych pokarmach.

Udział w programie żywieniowym LEAP oparty jest na ustaleniu diety eliminacyjnej przygotowanej w oparciu o test uwalniania mediatorów (MRT), wykonywany z pobranej krwi pacjenta.

 

 

W ofercie również:

 

- depilacja laserowa

- fotoodmładzanie

- zamykanie naczynek

- likwidacja przebarwień

- leczenie trądziku

- mezoterapia

- makijaż permanentny

- masaż

- kosmetyka

 

bottom of page