top of page

MICROBLADING - KOSZT ZABIEGU 

Zadatek przy rezerwacji - 200 zł, dodatkowo po wykonaniu zabiegu - 699 zł, drugi zabieg korekta – 200 zł. (zadatek przy rezerwacji terminu)

Możliwość płatności na raty poprzez MEDIRATY – na 12 miesięcy - rata miesięczna 109,81 zł, na 24 miesiące – rata miesięczna 62,24 zł lub przez Platformaratalna.pl na 12 miesięcy rata 110.85 złotych, na 24 miesiące – rata 60.61 złote (bez zaświadczeń o dochodach)

ps. Aktualny cennik: http://www.evora-dream.pl/#!cennik---gwarancja-x-3/c217i

TRWAŁOŚĆ MICROBLADINGU

Trwałość zależy od wielu czynników, m.in. od tego czy skóra jest sucha czy tłusta, od odporności i innych czynników indywidualnych itd. Maksymalnie do 2-3 lat, ale po roku, półtora trzeba odświeżyć.

BARDZO WAŻNA KWESTIA

Na początku rozmowy proszę podać, czy są jakieś widoczne pozostałości na brwiach ewentualnie innych, wcześniejszych makijaży permanentnych? Bo jeżeli są pozostałości, to trzeba je najpierw usunąć laserem u nas lub w dowolnym salonie. 

ADRES

ulica Emilii Plater 36 

Warszawa

TERMINY

Czas oczekiwania na termin zależy od tego, jaka to godzina, dzień, czy w tygodniu czy w weekend.

Można się umawiać od wtorku do soboty. Niedziele, poniedziałki wolne. Najwcześniejsza godzina 8;30, najpóźniejsza 17.00. Termin - najbliższy dostępny czy w dalszej perspektywie? W tygodniu czy w sobotę? Godziny dowolne czy w jakimś zakresie, przedziale? Panie chcące się umówić na zabieg, proszę o podanie powyższych informacji. Czas oczekiwania 2-3 miesiące. Czasami pojawiają się okienka i można wskoczyć z dnia na dzień. 

PRZECIWWSKAZANIA

Zabiegu nie można wykonać w dzień, w którym jest opryszczka w fazie aktywnej, jęczmień. Ciąża, bliznowiec (keloid), choroby nowotworowe, hemofilia. Wizyta na solarium w ciągu ostatnich 3 tygodni na naturalnym słońcu ostatnie 1 tyg wyklucza zabieg (pod warunkiem, że nie było poparzenia). Jeżeli jest epilepsja, proszę o informację. Proszę o informację o ewentualnych alergiach. Nie można uprawiać sportu po zabiegu do złuszczenia strupków (4-8dni). Minimalny odstęp od ostatniej henny – 2 tygodnie.

Tymczasowym przeciwwskazaniem jest opuchlizna lub rana twarzy z dowolnego powodu. Wszelkie zabiegi z medycyny estetycznej, kosmetyki należy zachować odpowiednie odstępy. Wszelkie stany zapalne, infekcje wykluczają zabieg. 

W dzień zabiegu i w dzień przed, a po zabiegu do czasu wygojenia (odpadnięcia wszystkich strupków) - nie wolno pić alkoholu

Po wykonaniu brwi permanentnych nie wolno chodzić na basen/saunę przez 4 tygodnie od złuszczenia 

Przeciwwskazania ogólne:

* ciąża

* cukrzyca (w niektórych przypadkach można wykonać zabieg,

* problemy z krzepliwością krwi (hemofilia)

* choroba nowotworowa 

* alergie na środki znieczulające

* epilepsja (w niektórych przypadkach można wykonać zabieg)

* świeża opalenizna (nie należy opalać skóry na minimum 2 tygodnie przed zabiegiem)

* kuracja dermatologiczna retinoidami (przerwa od zakończonej terapii powinna wynosić 6 miesięcy), kuracja domowa (kremy o niskim %) odstawiamy 7 dni przed zabiegiem 

* stosowanie odżywek np. do brwi, rzęs (należy odstawić takie preparaty )  

* świeżo przeprowadzone złuszczanie naskórka (takie zabiegi należy wykonywać na 3 tygodnie od zabiegu)

* infekcja

* zakażenie wirusem HIV lub wirusem zapalenia wątroby

* aktywna opryszczka

* skłonności do tworzenia się blizn i keloidów

* rany, wrzody, infekcje i zmiany skórne w miejscu zabiegowym

* stany podgorączkowe, gorączka, infekcje organizmu

* choroba skóry (łuszczyca) wysyp, przy ukrytej łuszczycy z zaświadczeniem od dermatologa ze zgodą na wykonanie makijażu, wykonam.

* leki do aplikacji miejscowej w obszarze objętym zabiegiem

* spożycie alkoholu, środków odurzających przed zabiegiem (nie należy ich spożywać na 24h przed i po zabiegu 6 dni)

* przyjmowanie sterydów, antybiotyków, leków przeciwzakrzepowych (w przypadku antybiotykoterapii przerwa powinna wynosić minimum 2 tygodnie, w przypadku sterydów około 3 - 4 miesięcy)

* leki na przeziębienie minimum 7 dni odstęp

ZADATEK I USTALENIE TERMINU

Po ustaleniu terminu, robimy wstępną jego blokadę na 3 godziny – czas na wpłatę zadatku. Ostateczna blokada po dostarczeniu potwierdzenia wpłaty zadatku przez Facebooka, e-maila, mms-em (może być także tylko sam zrzut ekranu po operacji lub zdjęcie ekranu komputera). Potwierdzenie lub zdjęcie po operacji powinno zawierać dwie informacje: kwotę i numer konta odbiorcy. Reszta danych podczas przelewu nie ma znaczenia dla banku.

BÓL

Podczas microbladingu ból jest jak podczas regulacji lub słabszy.

REZERWACJA

Przez Facebooka lub przez smsy  lub telefonicznie nr 500376600

OBEJRZENIE BRWI (np. po zabiegu laserem)

Proszę zrobić zdjęcia brwi, każdej z osobna, z bardzo bliska, z bardzo wysoką ostrością, bez twarzy, z różnych kątów, oświetlone światłem dziennym (najlepiej) lub sztucznym, tak żeby brew wypełniała CAŁY KADR. Jeżeli robimy komórką, to najlepiej robić głównym aparatem z tyłu komórki i poprosić kogoś o pomoc (bo przedni aparat do "selfe" ma niższą rozdzielczość, przez to niższą jakość). I wysłać w prywatnej wiadomości na Facebooka lub na emaila: evora.dream@wp.pl lub mms-em. 

JAKIE BRWI SIĘ NADAJĄ?

Każde brwi jesteśmy w stanie poprawić, naprawić, zrekonstruować, oczywiście z uwzględnieniem oczekiwań klientki.

CZY MICROBLADING WPŁYWA NA MOJE BRWI

Nie, microblading nie uszkadza cebulek włosków brwi. 

GOJENIE

Okres gojenia, złuszczenia 4-8 dni. Spokojnie można iść do pracy, do ludzi. W kolejnych dniach tworzą się na brwiach malutkie strupki, których nie wolno odrywać. Po pierwszym zabiegu, skóra wchłania od 40-60% barwnika, dlatego właśnie robimy korektę.

CZAS ZABIEGU

do 2 godzin

CZY CENA ZALEŻY OD WIELKOŚCI BRWI

Nie, cena jest stała, bez względu na wielkość :)

CZY SĄ SZKOLENIA, DOSZKOLENIA W MICROBLADINGU

Niestety żadnych szkoleń ani doszkoleń nie robimy.

JAK WYGLĄDA PŁATNOŚĆ RATALNA

Raty oferują i obsługują zewnętrzne firmy Mediraty.pl oraz Platformaratalna.pl. Wniosek można złożyć telefonicznie lub on-line. Albo dzwoni Pani do wybranej firmy, albo przekazuje nam swoje imię, nazwisko, email, nr telefonu i my aranżujemy kontakt telefoniczny wybranej firmy z Panią. Jeżeli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, firma uruchamia kredyt, przelewa środki na nasze konto. My jesteśmy o tym informowani na bieżąco. Gdy dostaniemy informację o przelaniu środków, umawiamy termin na zabieg. Można także wziąć na raty zabiegi laserem i microbladingu łącznie lub kredytować tylko cześć płatności (np. 600 zł na raty, reszta gotówką po zabiegu)

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Najpierw robimy pomiary twarzy, następnie rysujemy ramę, proponowany kształt brwi. Ramę ogląda Pani w lusterku i ocenia, czy w pełni odpowiada. W przypadku uwag, zastrzeżeń, dokonujemy korekty. Po akceptacji przez Panią propozycji, rozpoczynamy zabieg. Barwnik dobieramy zgodnie z typem urody. Po 6 tygodniach robiony jest drugi zabieg, zwany korektą. Po pierwszym zabiegu zostaje od 40 do 60% pigmentu. 

ODŚWIEŻENIE

 Należy wykonać od 1 roku do 1,5  roku, maksymalnie do 2 lat w zależności od indywidualnych kwestii danej skóry. 

 

UMAWIANIE KOREKTY

Po akceptacji przez klientkę propozycji terminu, ostateczne ustalenie i wpisane przez nas terminu wymaga naszego potwierdzenia słowami „zapisane”. Korektę umawiamy najdalej do 7 dni po zabiegu. 

REGULAMIN

http://www.evora-dream.pl/regulamin

Wypryski, pryszcze - proszę dwa tygodnie przed zabiegiem usunąć z diety słodycze, napoje słodzone, sodowane, wszystkie produkty z wysokim indeksem glikemicznym (one są odpowiedzialne za wypryski), nabiał, a za to 50% diety powinny stanowić warzywa, dodatkowo produkty nisko przetworzone, naturalne, o niskim indeksie glikemicznym itd. Proszę unikać kawy.


Tutaj jest lista produktów z wartością indeksu glikemicznego. Eliminujemy produkty z tabelki na czerwono, a dodajemy produkty z tabelki na zielono. W miarę możliwości unikamy z tabelki pomarańczowejhttps://www.glukoza.pl/index.php/indeks-glikemiczny-tabele

Idąc na zabieg, jeżeli pada deszcz, należy wziąć parasolkę, i schować ją do torebki, nie zostawiamy w samochodzie ;)  jeżeli jest słońce - okulary przeciwsłoneczne i/lub kapelusz, czapkę z daszkiem.

Microblading jest zabiegiem wiążącym się z poważną ingerencją na twarzy. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie się do zabiegu, przestrzeganie wszystkich zaleceń i przeciwwskazań. Każde naruszenie przeciwwskazań wiąże się z różnymi ryzykami i konsekwencjami dla osoby poddającej się zabiegowi.

bottom of page