top of page

FARBOWANIE HENNA I REGULACJA BRWI

Regulacja brwi jest zabiegiem mającym na celu skorygowanie lini brwi i ich kształtu za pomocą usunięcia zbędnych włosków. Można zrobić to na kilka sposobów, jednak ze wszystkich dostepnych metod zdecydowanie odradzamy wosk. Skóra poiwiek jest bardzo wrażliwa, systematyczne depilowanie brwi woskiem z czasem powoduje tz "opadanie powieki"  Zabieg depilacji brwi wykonujemy tradycyjnie pensetką. Również chcielibysmy zwrócić uwagę abyście przy samodzielnej depilacji brwi, wyrywały włoski z włosem, a nie pod włos.  

 

Nawet jeśli Wasze brwi są krzaczaste i długie, nie ulegajcie pokusie przycinania ich. Mogą zacząć rosnąć w złym kierunku lub stać się ostre i odstające. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FARBOWANIE BRWI

Farbowanie wykonuje się specjalną farbą do farbowania brwi. W ten sposób zabieg przedłuża trwałość koloru na brwiach i cieszymy się efektem dłużej niż po tradycyjnej hennie. Dlaczego warto zastąpić hennę farbą ? Do henny dodajemy wodę utlenioną 3%, kóra docelowo rozjaśnia nam nasze naturalne brwi. 

Po hennie cieszymy się efektem koloru, ale nasze włosy płowieją. Do farby nie dodajemy wody utlenionej.

Tak jak przed tradycyjną henną w domu przed zabiegiem, warto wykonać delikatny peeling w okolicy brwi, w celu złuszczenia starego naskórka.

 

 

 

 

bottom of page