top of page

ENDERMOLOGIA LIPO M6

zdjęcie przykładowe

Endermologia światowy hit w terapii wysmuklania sylwetki i redukcji cellulitu!!!

Endermologia jest to masaż całego ciała lub wybranej partii specjalną głowicą wyposażoną w dwie ruchome, niezależnie pracujące rolki. Masowany fałd skóry jest uprzednio zassany przez podciśnienie wytwarzane w specjalnej komorze, która posiada możliwość regulacji dzięki czemu ssanie może być ciągłe lub pulsacyjne.

Skuteczność tej metody została udowodniona klinicznie przez wiele znanych ośrodków badawczych, dzięki czemu posiada ona atest FDA, Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności

Higiena i bezpieczeństwo. Zabieg jest wykonywany w specjalnym trykocie, który zwiększa poślizg rolek i nie dopuszcza do uszkodzenia skóry. Każda klientka otrzymuje własny trykot, który jest tylko do jej dyspozycji. Posiadamy trykoty w różnych rozmiarach.

Pojedynczy zabieg trwa 35min lub 45 min W jego trakcie masujemy całe ciało, lub wybrana partię. Aby uzyskać najlepsze efekty, endermologia wykonywana jest w seriach od 10 zabiegów. Jednocześnie można stosować inne zabiegi redukujące celulit i modelujące sylwetkę.

 

Technologia chroniąca piękno i zapobiegająca starzeniu.

 

Najwyższa jakość LPG®

 

Technika Lipomassage pozwala na przeprowadzenie zabiegu na wybranych partiach ciała. Gwarantuje precyzyjne oddziaływanie na tkankę i uzyskanie długotrwałych efektów.

Lipomassage redukuje głębokie pokłady tkanki tłuszczowej opornej na stosowaną dietę i gimnastykę

Poniżej przykłady efektów jakie dają zabiegi Endermologii

Jak to działa?

Urządzenie LIPO M6 stosuje ekskluzywną technologię Enedermologie®, umożliwiającą wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej i wiotkością skóry ciała.

 

Badania kliniczne wykazują, że LIPOMASSAGE™, wykonywany przy zastosowaniu technologii ROLL, aktywuje adipocyty (komórki tłuszczowe) poprzez receptory β, w celu wywołania lipolizy (uwalniania tłuszczu), rozbija nagromadzoną tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i zwiększa wymianę płynów.

Technologia ROLL działa w oparciu o dwie rolki umieszczone w komorze głowicy zabiegowej,  gdzie każda wyposażona jest w niezależnie działający silniczek.  W zależności od funkcji jaką mają spełniać, uruchamia się odpowiednie ich działanie:

ROLL UP – w górę

 

Wygładzanie cellulitu

 

Stymulacja układu limfatycznego

 

Modelowanie sylwetki

ROLL IN – do wewnątrz

 

Działanie na złogi tłuszczu

 

Stymulacja adipocytów

 

Aktywacja lipolizy

ROLL OUT – na zewnątrz

 

Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny

 

Tonizacja tkanki skóry

Urządzenia do Endermologii i sama metoda Endermologii zdobyły także wiele nagród i medali.

Poniżej kilka wybranych.

Przedstawiamy modelkę, kierowocę rajdowego RMF 4RACING Team i jedną z naszych klientek Małgorzatę Kosińską, która jest żywym dowodem, że masaże Endermologii dają spektakularne efekty!!!

bottom of page