top of page

TRWAŁE PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS

Czas trwania zabiegu 2 do 2,5 godziny. 

 

Rzęsy jakie Państwu proponujemy są idealnie wyprofilowane, posiadają doskonały kształt i podkręcenie. Wykonane są z  jedwabiu. To zapewnia idealną gładkość, nawet pod mikroskopem. Dzięki swojej elastyczności rzęsy odporne są na wszelkiego rodzaju odgięcia. Nie zmieniają kształtu. Charakteryzuje je wysoki połysk. Dodatkową zaletą jest lekkość rzęs, co sprawia, że klientka prawie nie odczuje różnicy. Dzięki temu będzie się czuć swobodnie i naturalnie, co oznacza 100% zadowolenia z wykonanego zabiegu.

 

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs polega na przyklejeniu syntetycznej rzęsy do naturalnej (jedna do jednej), dzięki której osiąga się efekt przedłużenia, pogrubienia i zagęszczenia rzęs. Efekt uzależniony jest od cyklu żywotności rzęsy. Częstotliwość wypadania rzęs oraz prędkość ich odrastania są czynnikami indywidualnymi i są różne u każdej klientki. Średnio w ciągu od 3 do 5 miesięcy wszystkie nasze rzęsy stopniowo wymieniają się na nowe. Przyklejając rzęsy nie można określić na jakim etapie są naturalne rzęsy, dlatego potrzebne są w takich zabiegach uzupełnienia, które wykonuje się po ok 2-3 lub 4 tygodniach dla podtrzymania pożądanego efektu. Trwałość rzęs jest uzależniona również od ścisłego przestrzegania zasad pielęgnacji.

 

Rzęsy przedłużone należy codziennie rozczesywać okrągłą szczoteczką, aby utrzymać efekt rozdzielonych i podkręconych rzęs. 

Kosmetyki do demakijażu okolic oczu powinny być bez oleiste.  
Nie powinno się również trzeć rzęs podczas demakijażu ponieważ osłabia to ich przyczepność. Makijaż zmywamy delikatnymi ruchami.

 

Przedłużonych rzęs nie malujemy, absolutnie nie ma takiej potrzeby. Dają efekt perfekcyjnie wykonanego makijażu oka. 
Przy ewentualnym malowania rzęs, są do tego specjalne tusze na bazie wody, które nie rozpuszczają wiązań kleju. 
W żadnym wypadku nie wolno używać tuszu wodoodpornego!

 

Norki syberyjskie metoda 2:1, 3:1, 4:1

Rzęsy z Norki Syberyjskiej - metody objętościowe 

 

Luksus w zasięgu Twojej ręki, a właściwie oczu...

 

Metoda ta polega na doklejeniu do każdej naturalnej rzęsy dwóch lub trzech z włosia norki - są one dużo delikatniejsze i lżejsze dzięki czemu nie obciążają naturalnych rzęs, oraz nie powodują efektu "Ciężkiego oka".

 

Aplikacja rzęs jest zupełnie bezbolesna, nie wpływa na stan powiek i rzęs, a cała procedura trwa ok. 2 - 2,5 godziny

 

Rzęsy są dłuższe i bardziej gęstsze. Indywidualnie dobieramy długość i wygięcie. Rzęsy Noble Lashes są elastyczne i wspaniale komponują się z rzęsami naturalnymi. 

Galeria zdjęć z rzęsami jedwabnymi metoda 1 : 1

Rzęsy1:1 zagęszczanie brwi włoskami

Rzęsy1:1 zagęszczanie brwi włoskami

Galeria z rzęsami z norki syberyjskiej metoda 2:1

PRZECIWWSKAZANIA: 

 

* choroby alergiczne oczu

 

* zapalenie spojówki

 

* jaskra

 

* zaćma

 

* zespół suchego oka

 

* trichotillomania - nerwowe bezwiedne wyrywanie rzęs

 

* nadpobudliwość

 

* niedomykalność powiek

 

* całkowity brak rzęs

 

* świeża plastyka powiek

PRZED ZABIEGIEM W DOMU - PRZYGOTOWANIE

 

Na zabieg należy przyjść bez makijażu i oczami umytymi najlepiej szarym mydłem.

UWAGA !

W żadnym razie nie wolno zmywać makijażu mleczkiem czy płynem dwufazowym gdyż związki oleiste uniemożliwią związanie kleju. Porządne odtłuszczenie rzęs jest kluczowe dla wiązania kleju i przesądza o trwałości aplikacji.  Tusz z rzęs musi być zmyty porządnie, w szczególności u nasady rzęs. Nie mogą zostać żadne resztki tuż przy powiece

 

Nie przychodzimy na aplikację rzęs uzupełnienie podczas miesiączki. W te dni wiązanie kleju jest znacznie utrudnione i nietrwałe.

 

Jeżeli mamy bardzo jasne rzęsy naturalne, to zaleca się ich pofarbowanie co najmniej kilka godzin przed zabiegiem.

bottom of page